-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
згідно ЄЗС ДК 021:2015 - 72260000-5 "Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням" (Послуги з обслуговування програмного забезпечення бухгалтерії)
Оголошено тендер
202 200.00
UAH
Номер:
7d7992a1e0e14117902a69f4b1dcd057
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-24-009299-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Введенська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Введенська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
202 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
згідно ЄЗС ДК 021:2015 - 72260000-5 "Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням" (Послуги з обслуговування програмного забезпечення бухгалтерії)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
24.12.2025 11:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1141 - Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума202 200.00 UAH