-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» (Послуги з обслуговування програмного забезпечення бухгалтерії)
Тендер Prozorro UA-2024-01-12-005402-a
Завершена
316 940.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 584.70 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 584.70 UAH
Номер:
c151aefd60cc4d5e8f3698376ce736e5
Внутрішній номер закупівлі:
20367123
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-12-005402-a
Замовник:
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Введенська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Апекіна Анна Вікторівна 380444251502 podil_zakypivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
316 940.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.01.2024 13:54 - 19.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.01.2024 13:54 - 22.01.2024 00:00
Період кваліфікації:
22.01.2024 00:00 - 23.01.2024 13:39
Період завантаження договору:
29.01.2024 00:00 - 08.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴316 940.00 Послуги з обслуговування програмного забезпечення бухгалтерії