• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

згідно ЄЗС ДК 021:2015 - 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» (Послуга з обслуговування програмного забезпечення для харчування «СУПіК: Система Управління Продуктами і Кухнею 2» в навчальних закладах Подільського району міста Києва)

Завершена

1 053 120.00 UAH з ПДВ
Номер: 8ea72a0d25dc476a860a15073708a6c7
Внутрішній номер закупівлі: 27862070
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-08-006213-a   
Замовник: Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
Контактна особа: Апекіна Анна Вікторівна 380444251502 podil_zakypivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 053 120.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.01.2026 15:34 - 14.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 08.01.2026 15:34 - 17.01.2026 00:00
Аукціон: з 19.01.2026 15:14
Період кваліфікації: 17.01.2026 00:00 - 19.01.2026 15:13
Період завантаження договору: 25.01.2026 00:00 - 04.02.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 053 120.00 Послуга з обслуговування програмного забезпечення для харчування «СУПіК: Система Управління Продуктами і Кухнею 2» в навчальних закладах Подільського району міста Києва