-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
згідно ЄЗС ДК 021:2015 - 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» (Послуга з обслуговування програмного забезпечення для харчування «СУПіК: Система Управління Продуктами і Кухнею 2» в навчальних закладах Подільського району міста Києва)
Оголошено тендер
1 053 120.00
UAH
Номер:
c69c60c2b16244a5b89df26a2bd4551f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-24-009295-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Введенська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Введенська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 053 120.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
згідно ЄЗС ДК 021:2015 - 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» (Послуга з обслуговування програмного забезпечення для харчування «СУПіК: Система Управління Продуктами і Кухнею 2» в навчальних закладах Подільського району міста Києва)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
24.12.2025 11:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума1 053 120.00 UAH