-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» (Впровадження та супроводження програмного забезпечення для обробки даних щодо обліку харчування в навчальних закладах Подільського району міста Києва)
Тендер Prozorro UA-2023-12-25-004209-a
Торги не відбулися
942 950.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 714.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 714.75 UAH
Номер:
57a97e877009442ca03c732e1c8067b3
Внутрішній номер закупівлі:
20230769
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-25-004209-a
Замовник:
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Введенська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Апекіна Анна Вікторівна 380442982222, 380442982223 podil_zakypivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
942 950.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.12.2023 11:25 - 30.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.12.2023 11:25 - 02.01.2024 00:00
Аукціон:
02.01.2024 11:36 - 02.01.2024 11:59
Період кваліфікації:
02.01.2024 11:59 - 10.01.2024 09:22
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴942 950.00 Впровадження та супроводження програмного забезпечення для обробки даних щодо обліку харчування в навчальних закладах Подільського району міста Києва