-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» (Впровадження та супроводження програмного забезпечення для обробки даних щодо обліку харчування в навчальних закладах Подільського району міста Києва)
Тендер Prozorro UA-2023-12-25-004209-a
Торги не відбулися
942 950.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 714.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 714.75 UAH
Період уточнення:
25.12.2023 11:25 - 30.12.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим