-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» (Послуги з обслуговування програмного забезпечення бухгалтерії)
Тендер Prozorro UA-2025-01-07-001496-a
Завершена
356 558.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 782.79 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 782.79 UAH
Номер:
0bfef34618c744a8a4c760c4d01f02b2
Внутрішній номер закупівлі:
23951202
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-07-001496-a
Замовник:
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Введенська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Апекіна Анна Вікторівна 380444251502 podil_zakypivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
356 558.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.01.2025 10:40 - 13.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.01.2025 10:40 - 16.01.2025 00:00
Період кваліфікації:
16.01.2025 00:00 - 20.01.2025 09:43
Період завантаження договору:
26.01.2025 00:00 - 05.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴356 558.00 Послуги з обслуговування програмного забезпечення бухгалтерії