-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» (Послуги з обслуговування програмного забезпечення бухгалтерії)
Тендер Prozorro UA-2025-01-07-001496-a
Завершена
356 558.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 782.79 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 782.79 UAH
Період уточнення:
07.01.2025 10:40 - 13.01.2025 00:00
Відповідь надана
Назва програмного забезпечення
Номер:
e0fe68cd14414f67a996c0d142b6a553
Дата опублікування:
08.01.2025 14:52
Опис:
Добрий день! яке програмне забезпечення (назва) має обслуговуватись?
Відповідь:
Добрий день! Це оригінальна розробка МП "ТЕКІ-БАНК", 1991 р. Комплекс автоматизованих робочих місць "Зарплата", "АРМ ЕКОНОМІСТА", "Облік фінансових операцій", "Книга головна"
Дата відповіді:
08.01.2025 14:58