-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» (Послуга з обслуговування програмного забезпечення для харчування «СУПіК: Система Управління Продуктами і Кухнею 2» в навчальних закладах Подільського району міста Києва)
Тендер Prozorro UA-2025-01-14-008933-a
Завершена
881 280.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 406.40 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 406.40 UAH
Номер:
d63bbab9bdd44b99bb833524e54ed9c1
Внутрішній номер закупівлі:
24014633
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-14-008933-a
Замовник:
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Введенська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Апекіна Анна Вікторівна 380444251502 podil_zakypivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
881 280.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.01.2025 14:12 - 19.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.01.2025 14:12 - 22.01.2025 00:00
Період кваліфікації:
22.01.2025 00:00 - 23.01.2025 15:57
Період завантаження договору:
29.01.2025 00:00 - 08.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴881 280.00 Послуга з обслуговування програмного забезпечення для харчування «СУПіК: Система Управління Продуктами і Кухнею 2» в навчальних закладах Подільського району міста Києва