-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» (Послуга з обслуговування програмного забезпечення для харчування «СУПіК: Система Управління Продуктами і Кухнею 2» в навчальних закладах Подільського району міста Києва)
Тендер Prozorro UA-2025-01-14-008933-a
Завершена
881 280.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 406.40 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 406.40 UAH
Період оскарження:
14.01.2025 14:12 - 19.01.2025 00:00
Нічого не знайдено.