-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» (Послуги з обслуговування програмного забезпечення бухгалтерії)
Тендер Prozorro UA-2023-04-14-000796-a
Завершена
316 940.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 584.70 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 584.70 UAH
Номер:
a09aa17a47584f64bf5257c609feb22b
Внутрішній номер закупівлі:
17497772
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-14-000796-a
Замовник:
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Введенська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Апекіна Анна Вікторівна 380442982222, 380442982223 podil_zakypivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
316 940.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.04.2023 09:23 - 21.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
14.04.2023 09:23 - 24.04.2023 00:00
Період кваліфікації:
24.04.2023 00:02 - 26.04.2023 15:01
Період завантаження договору:
02.05.2023 00:00 - 12.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴316 940.00 Послуги з обслуговування програмного забезпечення бухгалтерії