• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» (Послуги з обслуговування програмного забезпечення бухгалтерії)

Завершена

316 940.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 584.70 UAH
Період уточнення: 14.04.2023 09:23 - 21.04.2023 00:00
Відповідь надана

Уточнення щодо закупівлі

Номер: b585f2fe3ff1480994cba4f98e80867b
Дата опублікування: 14.04.2023 17:11
Опис: Доброго дня! У додатку 3 розписані тільки послуги, які мають надаватись, а інформації який саме програмний продукт і його назва немає, тому просимо надати назву програмного продукту.
Відповідь: це оригінальна розробка МП "ТЕКІ-БАНК", 1991 р. Комплекс автоматизованих робочих місць "Зарплата", "АРМ ЕКОНОМІСТА", "Облік фінансових операцій", "Книга головна"
Дата відповіді: 17.04.2023 17:12
Відповідь надана

Уточнення щодо закупівлі

Номер: 749221dc9a5c4b36ad0ef3c664c3360c
Дата опублікування: 14.04.2023 10:05
Опис: Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, який саме програмний продукт потрібно супроводжувати?
Відповідь: Добрий день. Інформація, яка Вас цікавить знаходиться у Додатку № 3 до тендерної документації.
Дата відповіді: 14.04.2023 10:11