-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» (Послуги з обслуговування програмного забезпечення бухгалтерії)
Оголошено тендер
316 940.00
UAH
Номер:
d052d476ae2d4246841b9846d1efc3e6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-14-000402-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Введенська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Введенська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
316 940.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням»
(Послуги з обслуговування програмного забезпечення бухгалтерії)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
14.04.2023 09:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума316 940.00 UAH