-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Добровільне страхування транспортних засобів - КАСКО- ID: UA-2023-08-03-006109-a
- Дата створення : 03.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18576499
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза" ЄДРПОУ: 04011621ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиКваліфікаціявід початку періоду пройшло 768 робочих днів
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних...×-
Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2023-06-12-008069-a
- Дата створення : 12.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18069132
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза" ЄДРПОУ: 04011621ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Обов'язкове страхування цивільної правової відповідальності власників наземних трансп...×-
Обов'язкове страхування цивільної правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2022-03-15-000731-a
- Дата створення : 15.03.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14363305
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза" ЄДРПОУ: 04011621ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Послуги з обов'язкового страхування водіїв від нещасних випадків на транспорті- ID: UA-2022-03-14-003243-a
- Дата створення : 14.03.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14360798
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза" ЄДРПОУ: 04011621ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Добровільне страхування наземного транспорту- ID: UA-2022-03-14-002680-a
- Дата створення : 14.03.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14359797
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза" ЄДРПОУ: 04011621ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Страхові послуги- ID: UA-2022-02-18-008224-b
- Дата створення : 18.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14205271
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза" ЄДРПОУ: 04011621ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги добровільного страхування транспортних засобів (КАСКО)- ID: UA-2022-02-11-005831-b
- Дата створення : 11.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14086789
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза" ЄДРПОУ: 04011621ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиТорги відміненоТорги відмінено -
-
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
Страхові послуги- ID: UA-2021-02-18-009560-b
- Дата створення : 18.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8691256
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза" ЄДРПОУ: 04011621ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
Страхові послуги- ID: UA-2021-01-26-011013-b
- Дата створення : 26.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8277713
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза" ЄДРПОУ: 04011621ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з добровільного страхування транспортних засобів (КАСКО)- ID: UA-2021-01-12-002913-a
- Дата створення : 12.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8120661
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза" ЄДРПОУ: 04011621ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі страхування цивільної відповідальності власників автомобільного транспорту- ID: UA-2020-02-20-000932-b
- Дата створення : 20.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4521712
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза" ЄДРПОУ: 04011621ДК 021:2015: 66516100-1 Послуги зі страхування цивільної відповідальності власників автомобільного транспортуЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги зі страхування транспортних засобів (Послуги добровільного страхування транспорт...×-
Послуги зі страхування транспортних засобів (Послуги добровільного страхування транспортних засобів - КАСКО).
- ID: UA-2020-02-17-002899-a
- Дата створення : 17.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4504155
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза" ЄДРПОУ: 04011621ДК 021:2015: 66514110-0 Послуги зі страхування транспортних засобівЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з добровільного страхування автотранспортних засобів (КАСКО)- ID: UA-2020-01-28-002941-b
- Дата створення : 28.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4383137
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза" ЄДРПОУ: 04011621ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Страхові послуги (Проведення обов’язкового страхування цивільної правової відповідальност...×-
Страхові послуги (Проведення обов’язкового страхування цивільної правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)
- ID: UA-2020-01-28-002759-b
- Дата створення : 28.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4382784
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза" ЄДРПОУ: 04011621ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Страхові послуги- ID: UA-2019-01-15-001834-c
- Дата створення : 15.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3062754
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза" ЄДРПОУ: 04011621ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -