• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП
  • 1

Страхові послуги

Завершена

130 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0% або 50.00 UAH
Номер: eb34e9cc4bb6485dae035e91fcd2b8e5
Внутрішній номер закупівлі: 8691256
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-02-18-009560-b   
Замовник: Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза"
Контактна особа: Лілія Миколаївна +380672693280 040-11-621@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 130 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 18.02.2021 15:22 - 24.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 18.02.2021 15:22 - 06.03.2021 14:35
Аукціон: 09.03.2021 14:47 - 09.03.2021 15:28
Період кваліфікації: 09.03.2021 15:28 - 10.03.2021 16:36
Період завантаження договору: 10.03.2021 16:33 - 30.03.2021 16:33

Тендерна документація

  • Лот №1 ₴120 000.00 Страхові послуги
  • Лот №2 ₴10 000.00 Страхові послуги