-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з добровільного страхування транспортних засобів (КАСКО)
Тендер Prozorro UA-2021-01-12-002913-a
Завершена
650 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 250.00 UAH
Номер:
48c11d3fa9d24af98ca6aaa354fb838c
Внутрішній номер закупівлі:
8120661
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-12-002913-a
Замовник:
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04011621
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МОСТОВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лілія Миколаївна +380672693280 040-11-621@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
650 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 250.00 UAH
Період уточнення:
12.01.2021 14:50 - 18.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
12.01.2021 14:50 - 28.01.2021 14:36
Аукціон:
29.01.2021 11:33 - 29.01.2021 11:55
Період кваліфікації:
29.01.2021 11:55 - 01.02.2021 15:55
Період завантаження договору:
01.02.2021 15:55 - 21.02.2021 15:55
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з добровільного страхування транспортних засобів (КАСКО)
Кількість
1 послуга
Період постачання
16.03.2021 - 15.03.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ "СК "АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ"
Оскарження: 01.02.2021 15:55 - 12.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33908322
-
Контактна особа:
Сергей Доленко 505326921 stylus1331@gmail.com
-
Адреса:
03056, Україна, м. Київ, Київ, вул. Борщагівська, 154
Оскарження: 01.02.2021 15:55 - 12.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
638 609.46 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
638 609.46 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.02.2021 15:55
Відповіді на вимоги
11
Документи
70
Скарги
0
Приватне Акціонерне Товариство "Страхова група "ТАС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30115243
-
Контактна особа:
Гричковский Юрий 0445360020, 380994431387 y.grychkovskyi@sgtas.ua
-
Адреса:
03062, Україна, Київська область, Київ, проспект Перемоги, 65
Початкова пропозиція
649 207.08 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
649 207.08 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
62
Скарги
0
Контракти
Номер:
c8c6e9e63eda42b085b4192889b5bc8e
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-12-002913-a-a1
Постачальник:
ПрАТ "СК "АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33908322
-
Контактна особа:
Сергей Доленко 505326921 stylus1331@gmail.com
-
Адреса:
03056, Україна, м. Київ, Київ, вул. Борщагівська, 154
Номер договору:
№ 231/21-Т/Дп/03
Сума договору:
638 609.46 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.03.2021 00:00 - 15.03.2022 00:00
Дата підписання:
15.02.2021 12:49
Статус:
Виконаний