-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з добровільного страхування транспортних засобів (КАСКО)
Оголошено тендер
650 000.00
UAH
Номер:
dee3dfc70b814a81be5dde756ab0868a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-12-002703-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04011621
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МОСТОВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04011621
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МОСТОВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
650 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з добровільного страхування транспортних засобів (КАСКО)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послуги
Дата опублікування:
12.01.2021 13:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума650 000.00 UAH