• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з добровільного страхування транспортних засобів (КАСКО)

638 609.46 UAH без ПДВ
Номер: c8c6e9e63eda42b085b4192889b5bc8e
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-12-002913-a-a1
Замовник: Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза"
Постачальник: ПрАТ "СК "АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ"
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Номер договору: № 231/21-Т/Дп/03
Дата підписання: 15.02.2021 12:49
Період дії договору: 16.03.2021 00:00 - 15.03.2022 00:00
Сума договору: 638 609.46 UAH без ПДВ
Оплачено: 638 609.46 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з добровільного страхування транспортних засобів (КАСКО)
Код ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання 16.03.2021 - 15.03.2022
Місце постачання 49038, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Мостова, буд.3 На карті