-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Страхові послуги
Тендер Prozorro UA-2022-02-18-008224-b
Торги не відбулися
171 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0% або 30.00 UAH
мін. крок: 0% або 30.00 UAH
Номер:
e275a509bc9440c2be95220381e2d0d9
Внутрішній номер закупівлі:
14205271
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-18-008224-b
Замовник:
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04011621
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МОСТОВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лілія Миколаївна +380672693280 040-11-621@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
171 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.02.2022 13:12 - 24.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
18.02.2022 13:12 - 06.03.2022 12:39
Тендерна документація
- Лот №1 ₴165 000.00 Послуги з обов'язкового страхування цивільної правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- Лот №2 ₴6 000.00 Послуги з обов'язкового страхування водіїв від нещасних випадків на транспорті