• Відкриті торги
  • КЕП

Страхові послуги

Оголошено тендер

171 000.00 UAH
Номер: 5567e884dd2847b398e886856d735e28
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-01-04-004257-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза"
Замовник: Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза"
Очікувана вартість: 171 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Страхові послуги
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги
Дата опублікування: 04.01.2022 15:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума171 000.00 UAH