-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2023-06-12-008069-a
Завершена
175 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 875.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 875.00 UAH
Номер:
712e91a302544ac5ab36e1496b531144
Внутрішній номер закупівлі:
18069132
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-12-008069-a
Замовник:
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04011621
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МОСТОВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Артем Молчанов +380672693280 040-11-621@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
175 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2023 13:48 - 17.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2023 13:48 - 20.06.2023 00:00
Аукціон:
20.06.2023 12:58 - 20.06.2023 13:21
Період кваліфікації:
20.06.2023 13:21 - 28.06.2023 17:08
Період завантаження договору:
04.07.2023 00:00 - 14.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴175 000.00 Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів