-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Оголошено тендер
175 000.00
UAH
Номер:
3725a490a3e2442fa5c1e9f024c47919
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-12-003737-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04011621
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МОСТОВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04011621
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МОСТОВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
175 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послуги
Дата опублікування:
12.06.2023 13:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума175 000.00 UAH