-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги зі страхування транспортних засобів (Послуги добровільного страхування транспортних засобів - КАСКО).
Тендер Prozorro UA-2020-02-17-002899-a
Завершена
610 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 050.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 050.00 UAH
Номер:
20244efae48942ff8eb9c58ff4e99ed3
Внутрішній номер закупівлі:
4504155
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-17-002899-a
Замовник:
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04011621
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МОСТОВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Анатолійович +380974490563 specautobaza@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
66514110-0 Послуги зі страхування транспортних засобівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
610 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 050.00 UAH
Період уточнення:
17.02.2020 17:32 - 22.02.2020 19:00
Період прийому пропозицій:
17.02.2020 17:32 - 03.03.2020 19:00
Аукціон:
04.03.2020 11:02 - 04.03.2020 11:23
Період кваліфікації:
04.03.2020 11:23 - 05.03.2020 16:51
Період завантаження договору:
04.03.2020 11:23 - 24.03.2020 11:23
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги зі страхування транспортних засобів (Послуги добровільного страхування транспортних засобів - КАСКО).
Кількість
1 послуга
Період постачання
07.03.2020 - 06.03.2021
Місце постачання
49038, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, вул. Мостова, буд. 3
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ "СК "АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ"
Оскарження: 04.03.2020 11:23 - 16.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33908322
-
Контактна особа:
Сергей Доленко 505326921 stylus1331@gmail.com
-
Адреса:
03056, Україна, м. Київ, Київ, вул. Борщагівська, 154
Оскарження: 04.03.2020 11:23 - 16.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
608 486.37 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
608 486.37 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.03.2020 16:51
Документи
53
Скарги
0
Приватне Акціонерне Товариство "Страхова група "ТАС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30115243
-
Контактна особа:
Алєйнікова Катерина Игоревна 0445360020, 380503851099 k.alieinikova@sgtas.ua
-
Адреса:
03062, Україна, Київська область, Київ, проспект Перемоги, 65
Початкова пропозиція
609 990.29 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
609 990.29 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
40
Скарги
0
Контракти
Номер:
206cedd0e3bc4b4ca2a08abd1acea123
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-17-002899-a-b1
Постачальник:
ПрАТ "СК "АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33908322
-
Контактна особа:
Сергей Доленко 505326921 stylus1331@gmail.com
-
Адреса:
03056, Україна, м. Київ, Київ, вул. Борщагівська, 154
Номер договору:
№422/20-Т/Дп/03
Сума договору:
608 486.37 UAH з ПДВ
Сума договору:
507 071.98 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.03.2020 00:00 - 15.03.2021 00:00
Дата підписання:
16.03.2020 17:01
Статус:
Виконаний