-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
- 1
Страхові послуги
Тендер Prozorro UA-2021-01-26-011013-b
Торги не відбулися
109 862.98
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 50.00 UAH
мін. крок: 0% або 50.00 UAH
Номер:
9a0c779cd6064ac9badeda1731cead0c
Внутрішній номер закупівлі:
8277713
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-26-011013-b
Замовник:
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04011621
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МОСТОВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лілія Миколаївна +380672693280 040-11-621@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
109 862.98 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.01.2021 16:53 - 01.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
26.01.2021 16:53 - 11.02.2021 16:26
Тендерна документація
- Лот №1 ₴99 862.98 Послуги з обов'язкового страхування цивільної правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- Лот №2 ₴10 000.00 Послуги з обов'язкового страхування водіїв від нещасних випадків на транспорті