• Відкриті торги
  • КЕП

Страхові послуги

Оголошено тендер

109 862.98 UAH
Номер: beb1482098164b5f963343b09ff1ebbf
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-01-26-008521-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза"
Замовник: Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза"
Очікувана вартість: 109 862.98 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Страхові послуги
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги
Дата опублікування: 26.01.2021 14:25

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з обов'язкового страхування цивільної правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Код ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)
послуги з обов'язкового страхування водіїв від нещасних випадків на транспорті
Код ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума109 862.98 UAH