• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з добровільного страхування автотранспортних засобів (КАСКО)

Торги не відбулися

610 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 050.00 UAH
Номер: 83b22e85fbf443e6974670fa3be541ef
Внутрішній номер закупівлі: 4383137
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-01-28-002941-b   
Замовник: Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза"
Контактна особа: Сергій Анатолійович +380974490563 specautobaza@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 610 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 050.00 UAH
Період уточнення: 28.01.2020 17:08 - 02.02.2020 18:00
Період прийому пропозицій: 28.01.2020 17:08 - 12.02.2020 18:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги добровільного страхування транспортних засобів - КАСКО, згідно державного класифікатора ДК021:2015 66510000-8 - Страхові послуги (добровільного страхування транспортних засобів КАСКО)
Код ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання 14.02.2020 - 28.02.2021
Місце постачання 49038, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Мостова,3 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ "СК "АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ"
Початкова пропозиція 609 691.29 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
609 691.29 UAH з ПДВ
Документи 44
Скарги 0