-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з добровільного страхування автотранспортних засобів (КАСКО)
Оголошено тендер
610 000.00
UAH
Номер:
813e2f11fa4a4e7aaa33e3b3d326b2e6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-28-008552-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦАВТОБАЗА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04011621
Замовник:
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04011621
Очікувана вартість:
610 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з добровільного страхування автотранспортних засобів (КАСКО)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послуги
Дата опублікування:
28.01.2020 16:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума610 000.00 UAH