-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі, Харчування учнів 5-11 клас...×-
Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі, Харчування учнів 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі, Харчування дошкільнят з 10,5 год. режимом роботи ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі, Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Борщовичі, Харчування учнів 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Борщовичі)
- ID: UA-2026-09-03-013221-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286591
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Харчування учнів 1-4 класів Початкової школи с. Ст. Яричів - філія опорного закладу ЗЗСО І...×-
Харчування учнів 1-4 класів Початкової школи с. Ст. Яричів - філія опорного закладу ЗЗСО І-ІІІ ст. смт. Новий Яричів ( ЗЗСО І ст. с. Старий Яричів ), Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. сщ. Запитів, Харчування учнів 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. сщ. Запитів, Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІ ст. та ДО с. Руданці, Харчування учнів 5-11 класів ЗСО І-ІІ ст. та ДО с. Руданці, Харчування дошкільнят з 6 год. Режимом роботи ЗЗСО І-ІІ ст. та ДО с. Руданці
- ID: UA-2026-09-03-009767-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283162
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів Лот 1 : Харчування учнів 1-4 класів Початкової шко...×-
Послуги з організації харчування учнів Лот 1 : Харчування учнів 1-4 класів Початкової школи с. Ст. Яричів - філія опорного закладу ЗЗСО І-ІІІ ст. смт. Новий Яричів ( ЗЗСО І ст. с. Старий Яричів ), Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. сщ. Запитів, Харчування учнів 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. сщ. Запитів, Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІ ст. та ДО с. Руданці, Харчування учнів 5-11 класів ЗСО І-ІІ ст. та ДО с. Руданці, Харчування дошкільнят з 6 год. Режимом роботи ЗЗСО І-ІІ ст. та ДО с. Руданці ; Лот 2 : Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі, Харчування учнів 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі, Харчування дошкільнят з 10,5 год. режимом роботи ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі, Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Борщовичі, Харчування учнів 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Борщовичі
- ID: UA-2026-08-26-001671-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30193308
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 55510000-8 – Послуги їдалень (Послуги з організації харчування учнів Лот 1 :...×-
ДК 021:2015 55510000-8 – Послуги їдалень (Послуги з організації харчування учнів Лот 1 : Харчування учнів 1-4 класів Початкової школи с. Ст. Яричів - філія опорного закладу ЗЗСО І-ІІІ ст. смт. Новий Яричів ( ЗЗСО І ст. с. Старий Яричів ), Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. сщ. Запитів, Харчування учнів 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. сщ. Запитів, Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІ ст. та ДО с. Руданці, Харчування учнів 5-11 класів ЗСО І-ІІ ст. та ДО с. Руданці, Харчування дошкільнят з 6 год. Режимом роботи ЗЗСО І-ІІ ст. та ДО с. Руданці ; Лот 2 : Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. сщ. Новий Яричів, Харчування учнів 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. сщ. Новий Яричів ; Лот 3 : Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Дідилів, Харчування учнів 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Дідилів, Харчування дошкільнят з 10,5 год. режимом роботи ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Дідилів, Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Великосілки, Харчування учнів 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Великосілки, Харчування дошкільнят з 10,5 год. режимом роботи ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Великосілки, Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІ ст. с. Банюнин, Харчування учнів 5-9 класів ЗЗСО І-ІІ ст. с. Банюнин, Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІ ст. с. Неслухів, Харчування учнів 5-9 класів ЗЗСО І-ІІ ст. с. Неслухів ; Лот 4 : Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі, Харчування учнів 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі, Харчування дошкільнят з 10,5 год. режимом роботи ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі, Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Борщовичі, Харчування учнів 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Борщовичі)
- ID: UA-2026-08-14-008226-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30091683
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 11 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та пільгових категорій 5-9 класів ЗЗСО...×-
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та пільгових категорій 5-9 класів ЗЗСО І-ІІ ст. с. Неслухів, учнів 1-4 класів та пільгових категорій 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Великосілки, дошкільнят з 10,5 годинним режимом роботи ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Великосілки, учнів 1-4 класів та пільгових категорій 5-9 класів ЗЗСО І-ІІ ст. с. Банюнин, учнів 1-4 класів та пільгових категорій 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Дідилів, дошкільнят з 10,5 годинним режимом роботи ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Дідилів
- ID: UA-2025-12-23-020134-a
- Дата створення : 23.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27731213
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та пільгових категорій 5-11 класів ЗЗС...×-
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та пільгових категорій 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Борщовичі, учнів 1-4 класів та пільгових категорій 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі, дошкільнят з 10,5 годинним режимом роботи ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі
- ID: UA-2025-12-23-019645-a
- Дата створення : 23.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27730703
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та пільгових категорій 5-11 класів ЗЗСО...×-
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та пільгових категорій 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. сщ. Новий Яричів, учнів 1-4 класів Початкова школа с. Старий Яричів-філія ЗЗСО І-ІІІ ст. сщ. Новий Яричів, учнів 1-4 класів та пільгових категорій 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. сщ. Запитів, учнів 1-4 класів та пільгових категорій 5-9 класів ЗЗСО І-ІІ ст. та ДО с. Руданці, дошкільнят з 6 годинним режимом роботи ЗЗСО І-ІІ ст. та ДО с. Руданці
- ID: UA-2025-12-23-018772-a
- Дата створення : 23.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27729857
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із забезпечення харчуванням дітей в: ЗЗСО І-ІІ ст. с. Неслухів; ЗЗСО І-ІІІ ст.та Д...×-
Послуги із забезпечення харчуванням дітей в: ЗЗСО І-ІІ ст. с. Неслухів; ЗЗСО І-ІІІ ст.та ДО с. Великосілки; ЗЗСО І-ІІ ст. с. Банюнин
- ID: UA-2024-12-20-011088-a
- Дата створення : 20.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23794163
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лот №1 Послуги із забезпечення харчуванням дітей в: Опорний заклад З3СО І-ІІІ ст. смт. Н....×-
Лот №1 Послуги із забезпечення харчуванням дітей в: Опорний заклад З3СО І-ІІІ ст. смт. Н. Яричів; ЗЗСО І ст. с. Ст. Яричів філія опорного закладу ЗЗСО І-ІІІ ст. смт. Новий Яричів; ЗЗСО І-ІІІ ст. смт. Запитів; ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Дідилів; ЗЗСО І-ІІ ст.та ДО с. Руданці; Лот №2 Послуги із забезпечення харчуванням дітей в: ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Борщовичі; ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі
- ID: UA-2024-12-18-022194-a
- Дата створення : 18.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23755564
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена