-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 1
Лот №1 Послуги із забезпечення харчуванням дітей в: Опорний заклад З3СО І-ІІІ ст. смт. Н. Яричів; ЗЗСО І ст. с. Ст. Яричів філія опорного закладу ЗЗСО І-ІІІ ст. смт. Новий Яричів; ЗЗСО І-ІІІ ст. смт. Запитів; ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Дідилів; ЗЗСО І-ІІ ст.та ДО с. Руданці; Лот №2 Послуги із забезпечення харчуванням дітей в: ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Борщовичі; ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі
Тендер Prozorro UA-2024-12-18-022194-a
Під Кількістю 1 послуга слід розуміти обсяг визначений Технічною специфікацією.
Завершена
7 586 700.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 8 136.75 UAH
мін. крок: 0.1% або 8 136.75 UAH
Номер:
d4af64c0718642268db0be550ad10ff7
Внутрішній номер закупівлі:
23755564
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-18-022194-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Новояричівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43907236
-
Адреса:
80465, Україна, Львівська область, Новий Яричів, пл. Єдності,22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козак Зоряна Михайлівна +380679480745 ny_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
7 586 700.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.12.2024 18:00 - 23.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
18.12.2024 18:00 - 26.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
26.12.2024 00:00 - 26.12.2024 22:03
Період завантаження договору:
01.01.2025 00:00 - 11.01.2025 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴5 959 350.00 Лот №1 Послуги із забезпечення харчуванням дітей в: Опорний заклад З3СО І-ІІІ ст. смт. Н. Яричів; ЗЗСО І ст. с. Ст. Яричів філія опорного закладу ЗЗСО І-ІІІ ст. смт. Новий Яричів; ЗЗСО І-ІІІ ст. смт. Запитів; ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Дідилів; ЗЗСО І-ІІ ст.та ДО с. Руданці
- Лот №2 ₴1 627 350.00 Лот №2 Послуги із забезпечення харчуванням дітей в: ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Борщовичі; ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі