-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лот №1 Послуги із забезпечення харчуванням дітей в: Опорний заклад З3СО І-ІІІ ст. смт. Н. Яричів; ЗЗСО І ст. с. Ст. Яричів філія опорного закладу ЗЗСО І-ІІІ ст. смт. Новий Яричів; ЗЗСО І-ІІІ ст. смт. Запитів; ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Дідилів; ЗЗСО І-ІІ ст.та ДО с. Руданці; Лот №2 Послуги із забезпечення харчуванням дітей в: ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Борщовичі; ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі
Оголошено тендер
7 586 700.00
UAH
Номер:
ff2b1822da534536a39e37ed15a8e0d0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-18-027048-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Новояричівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43907236
-
Адреса:
80465, Україна, Львівська область, Новий Яричів, пл. Єдності,22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Новояричівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43907236
-
Адреса:
80465, Україна, Львівська область, Новий Яричів, пл. Єдності,22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
7 586 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лот №1 Послуги із забезпечення харчуванням дітей в: Опорний заклад З3СО І-ІІІ ст. смт. Н. Яричів; ЗЗСО І ст. с. Ст. Яричів філія опорного закладу ЗЗСО І-ІІІ ст. смт. Новий Яричів; ЗЗСО І-ІІІ ст. смт. Запитів; ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Дідилів; ЗЗСО І-ІІ ст.та ДО с. Руданці; Лот №2 Послуги із забезпечення харчуванням дітей в: ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Борщовичі; ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
18.12.2024 16:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума7 586 700.00 UAH