-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги із забезпечення харчуванням дітей в: ЗЗСО І-ІІ ст. с. Неслухів; ЗЗСО І-ІІІ ст.та ДО с. Великосілки; ЗЗСО І-ІІ ст. с. Банюнин
Тендер Prozorro UA-2024-12-20-011088-a
Під кількістю 1 послуга слід розуміти обсяг визначений Технічною специфікацією.
Завершена
1 785 100.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 925.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 925.50 UAH
Номер:
3fb52cbf1aea4846a5852d8eb8f90158
Внутрішній номер закупівлі:
23794163
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-20-011088-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Новояричівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43907236
-
Адреса:
80465, Україна, Львівська область, Новий Яричів, пл. Єдності,22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козак Зоряна Михайлівна +380679480745 ny_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 785 100.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.12.2024 13:20 - 25.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
20.12.2024 13:20 - 28.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
28.12.2024 00:00 - 03.01.2025 15:57
Період завантаження договору:
09.01.2025 00:00 - 19.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 785 100.00 Послуги із забезпечення харчуванням дітей в: ЗЗСО І-ІІ ст. с. Неслухів; ЗЗСО І-ІІІ ст.та ДО с. Великосілки; ЗЗСО І-ІІ ст. с. Банюнин