-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із забезпечення харчуванням дітей в: ЗЗСО І-ІІ ст. с. Неслухів; ЗЗСО І-ІІІ ст.та ДО с. Великосілки; ЗЗСО І-ІІ ст. с. Банюнин
Оголошено тендер
1 785 100.00
UAH
Номер:
85269c12f58b4e37a69648ecd7c2a101
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-20-011404-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Новояричівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43907236
-
Адреса:
80465, Україна, Львівська область, Новий Яричів, пл. Єдності,22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Новояричівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43907236
-
Адреса:
80465, Україна, Львівська область, Новий Яричів, пл. Єдності,22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 785 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги із забезпечення харчуванням дітей в: ЗЗСО І-ІІ ст. с. Неслухів; ЗЗСО І-ІІІ ст.та ДО с. Великосілки; ЗЗСО І-ІІ ст. с. Банюнин
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
20.12.2024 12:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 785 100.00 UAH