-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015 55510000-8 – Послуги їдалень (Послуги з організації харчування учнів Лот 1 : Харчування учнів 1-4 класів Початкової школи с. Ст. Яричів - філія опорного закладу ЗЗСО І-ІІІ ст. смт. Новий Яричів ( ЗЗСО І ст. с. Старий Яричів ), Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. сщ. Запитів, Харчування учнів 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. сщ. Запитів, Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІ ст. та ДО с. Руданці, Харчування учнів 5-11 класів ЗСО І-ІІ ст. та ДО с. Руданці, Харчування дошкільнят з 6 год. Режимом роботи ЗЗСО І-ІІ ст. та ДО с. Руданці ; Лот 2 : Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. сщ. Новий Яричів, Харчування учнів 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. сщ. Новий Яричів ; Лот 3 : Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Дідилів, Харчування учнів 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Дідилів, Харчування дошкільнят з 10,5 год. режимом роботи ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Дідилів, Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Великосілки, Харчування учнів 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Великосілки, Харчування дошкільнят з 10,5 год. режимом роботи ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Великосілки, Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІ ст. с. Банюнин, Харчування учнів 5-9 класів ЗЗСО І-ІІ ст. с. Банюнин, Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІ ст. с. Неслухів, Харчування учнів 5-9 класів ЗЗСО І-ІІ ст. с. Неслухів ; Лот 4 : Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі, Харчування учнів 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі, Харчування дошкільнят з 10,5 год. режимом роботи ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі, Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Борщовичі, Харчування учнів 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Борщовичі)
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-008226-a
Кількість – Лот №1 – 1 послуга згідно Додатку № 1; Лот №2 – 1 послуга згідно Додатку № 1; Лот №3– 1 послуга згідно Додатку № 1; Лот №4 – 1 послуга згідно Додатку № 1;
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 11 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 11 днів назад
9 761 910.00
UAH без ПДВ
Номер:
bac7b82935064d62a7ddb4adcdea5f10
Внутрішній номер закупівлі:
30091683
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-008226-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Новояричівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43907236
-
Адреса:
80465, Україна, Львівська область, Новий Яричів, пл. Єдності,22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козак Зоряна Михайлівна +380679480745 ny_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
9 761 910.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 14:48 - 20.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 14:48 - 23.08.2026 18:00
Аукціон:
з 24.08.2026 11:54
Період кваліфікації:
23.08.2026 18:00 - 24.08.2026 14:03
Період завантаження договору:
30.08.2026 00:00 - 09.09.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴2 762 230.00 Лот 1 : Харчування учнів 1-4 класів Початкової школи с. Ст. Яричів - філія опорного закладу ЗЗСО І-ІІІ ст. смт. Новий Яричів ( ЗЗСО І ст. с. Старий Яричів ), Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. сщ. Запитів, Харчування учнів 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. сщ. Запитів, Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІ ст. та ДО с. Руданці, Харчування учнів 5-11 класів ЗСО І-ІІ ст. та ДО с. Руданці, Харчування дошкільнят з 6 год. Режимом роботи ЗЗСО І-ІІ ст. та ДО с. Руданці ;
- Лот №2 ₴2 594 550.00 Лот 2 : Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. сщ. Новий Яричів, Харчування учнів 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. сщ. Новий Яричів ;
- Лот №3 ₴2 745 590.00 Лот 3 : Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Дідилів, Харчування учнів 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Дідилів, Харчування дошкільнят з 10,5 год. режимом роботи ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Дідилів, Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Великосілки, Харчування учнів 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Великосілки, Харчування дошкільнят з 10,5 год. режимом роботи ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Великосілки, Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІ ст. с. Банюнин, Харчування учнів 5-9 класів ЗЗСО І-ІІ ст. с. Банюнин, Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІ ст. с. Неслухів, Харчування учнів 5-9 класів ЗЗСО І-ІІ ст. с. Неслухів ;
- Лот №4 ₴1 659 540.00 Лот 4 : Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі, Харчування учнів 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі, Харчування дошкільнят з 10,5 год. режимом роботи ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі, Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Борщовичі, Харчування учнів 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Борщовичі)