• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та пільгових категорій 5-9 класів ЗЗСО І-ІІ ст. с. Неслухів, учнів 1-4 класів та пільгових категорій 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Великосілки, дошкільнят з 10,5 годинним режимом роботи ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Великосілки, учнів 1-4 класів та пільгових категорій 5-9 класів ЗЗСО І-ІІ ст. с. Банюнин, учнів 1-4 класів та пільгових категорій 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Дідилів, дошкільнят з 10,5 годинним режимом роботи ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Дідилів

Місце надання послуг: Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с. Неслухів Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області - вул. Наукова, 9, с. Неслухів, Львівський район, Львівська область, Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів та дошкільної освіти с. Великосілки Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області - вул. Центральна, 8 с. Великосілки, Львівський район, Львівська область, Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с. Банюнин Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області - вул. Центральна, 32, с. Банюнин, Львівський район, Львівська область, Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів та дошкільної освіти с. Дідилів Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області - вул. Незалежності, 36, с. Дідилів, Львівський район, Львівська область Кількість (згідно Додатку 1): відповідно до умов тендерної документації та додатку № 1 тендерної документації.

Завершена

3 230 320.00 UAH без ПДВ
Номер: 96c5e6318b984ebf818b8c81f6a0707c
Внутрішній номер закупівлі: 27731213
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-23-020134-a   
Замовник: Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Новояричівської селищної ради
Контактна особа: Козак Зоряна Михайлівна +380679480745 ny_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 3 230 320.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 23.12.2025 16:54 - 28.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 23.12.2025 16:54 - 31.12.2025 01:00
Аукціон: з 01.01.2026 15:13
Період кваліфікації: 31.12.2025 01:00 - 31.12.2025 13:01
Період завантаження договору: 06.01.2026 00:00 - 16.01.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 230 320.00 Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та пільгових категорій 5-9 класів ЗЗСО І-ІІ ст. с. Неслухів, учнів 1-4 класів та пільгових категорій 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Великосілки, дошкільнят з 10,5 годинним режимом роботи ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Великосілки, учнів 1-4 класів та пільгових категорій 5-9 класів ЗЗСО І-ІІ ст. с. Банюнин, учнів 1-4 класів та пільгових категорій 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Дідилів, дошкільнят з 10,5 годинним режимом роботи ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Дідилів