• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та пільгових категорій 5-9 класів ЗЗСО І-ІІ ст. с. Неслухів, учнів 1-4 класів та пільгових категорій 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Великосілки, дошкільнят з 10,5 годинним режимом роботи ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Великосілки, учнів 1-4 класів та пільгових категорій 5-9 класів ЗЗСО І-ІІ ст. с. Банюнин, учнів 1-4 класів та пільгових категорій 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Дідилів, дошкільнят з 10,5 годинним режимом роботи ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Дідилів

Оголошено тендер

3 230 320.00 UAH
Номер: 5ff4b13c50b64567b33685eee01a5cb5
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-23-022245-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Новояричівської селищної ради
Замовник: Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Новояричівської селищної ради
Очікувана вартість: 3 230 320.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та пільгових категорій 5-9 класів ЗЗСО І-ІІ ст. с. Неслухів, учнів 1-4 класів та пільгових категорій 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Великосілки, дошкільнят з 10,5 годинним режимом роботи ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Великосілки, учнів 1-4 класів та пільгових категорій 5-9 класів ЗЗСО І-ІІ ст. с. Банюнин, учнів 1-4 класів та пільгових категорій 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Дідилів, дошкільнят з 10,5 годинним режимом роботи ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Дідилів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 23.12.2025 15:51

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяНовий Яричів
Сума2 083 020.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяНовий Яричів
Сума1 147 300.00 UAH