-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Харчування учнів 1-4 класів Початкової школи с. Ст. Яричів - філія опорного закладу ЗЗСО І-ІІІ ст. смт. Новий Яричів ( ЗЗСО І ст. с. Старий Яричів ), Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. сщ. Запитів, Харчування учнів 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. сщ. Запитів, Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІ ст. та ДО с. Руданці, Харчування учнів 5-11 класів ЗСО І-ІІ ст. та ДО с. Руданці, Харчування дошкільнят з 6 год. Режимом роботи ЗЗСО І-ІІ ст. та ДО с. Руданці
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-009767-a
Завершена
394 950.00
UAH без ПДВ
Номер:
8d4ec7df5b624bc9967c6582bc277dd1
Внутрішній номер закупівлі:
30283162
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-009767-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Новояричівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43907236
-
Адреса:
80465, Україна, Львівська область, Новий Яричів, пл. Єдності,22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козак Зоряна Михайлівна +380679480745 ny_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
394 950.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Харчування учнів 1-4 класів Початкової школи с. Ст. Яричів - філія опорного закладу ЗЗСО І-ІІІ ст. смт. Новий Яричів ( ЗЗСО І ст. с. Старий Яричів ), Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. сщ. Запитів, Харчування учнів 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. сщ. Запитів, Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІ ст. та ДО с. Руданці, Харчування учнів 5-11 класів ЗСО І-ІІ ст. та ДО с. Руданці, Харчування дошкільнят з 6 год. Режимом роботи ЗЗСО І-ІІ ст. та ДО с. Руданці
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Приписюк Ольга Юріївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3626304869
-
Контактна особа:
Приписюк Ольга Юріївна 0635493070
-
Адреса:
80463, Україна, Львівська область, с. Старий Яричів, вул. Козацька, 12
Ціна пропозиції
394 950.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 16:18
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ce4f649651c94d30a45807a29680a34e
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-009767-a-a1
Постачальник:
ФОП Приписюк Ольга Юріївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3626304869
-
Адреса:
80463, Україна, Львівська область, с. Старий Яричів, вул. Козацька, 12
Номер договору:
31-8
Сума договору:
394 950.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
01.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний