-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та пільгових категорій 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Борщовичі, учнів 1-4 класів та пільгових категорій 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі, дошкільнят з 10,5 годинним режимом роботи ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі
Тендер Prozorro UA-2025-12-23-019645-a
Місце надання послуг: Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Борщовичі Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області - вул. Садова, 1А, с. Борщовичі, Львівський район, Львівська область, Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів та дошкільної освіти с. Пикуловичі Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області - вул. Булеци,1, с.Пикуловичі, Львівський район, Львівська область Кількість (згідно Додатку 1): відповідно до умов тендерної документації та додатку № 1 тендерної документації.
Завершена
1 800 665.00
UAH без ПДВ
Номер:
7fa902656bb64f16945f1e242842b6d1
Внутрішній номер закупівлі:
27730703
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-23-019645-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Новояричівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43907236
-
Адреса:
80465, Україна, Львівська область, Новий Яричів, пл. Єдності,22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козак Зоряна Михайлівна +380679480745 ny_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 800 665.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.12.2025 16:53 - 28.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
23.12.2025 16:53 - 31.12.2025 01:00
Аукціон:
з 01.01.2026 11:29
Період кваліфікації:
31.12.2025 01:00 - 06.01.2026 10:46
Період завантаження договору:
12.01.2026 00:00 - 22.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 800 665.00 Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та пільгових категорій 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Борщовичі, учнів 1-4 класів та пільгових категорій 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі, дошкільнят з 10,5 годинним режимом роботи ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі