-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі, Харчування учнів 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі, Харчування дошкільнят з 10,5 год. режимом роботи ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі, Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Борщовичі, Харчування учнів 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Борщовичі)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-013221-a
Завершена
237 300.00
UAH без ПДВ
Номер:
5c2a99fb37654f18a4e93bcb6888e1c0
Внутрішній номер закупівлі:
30286591
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-013221-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Новояричівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43907236
-
Адреса:
80465, Україна, Львівська область, Новий Яричів, пл. Єдності,22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козак Зоряна Михайлівна +380679480745 ny_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
237 300.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі, Харчування учнів 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі, Харчування дошкільнят з 10,5 год. режимом роботи ЗЗСО І-ІІІ ст. та ДО с. Пикуловичі, Харчування учнів 1-4 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Борщовичі, Харчування учнів 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Борщовичі)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Мірка Романна Степанівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2725018926
-
Контактна особа:
Мірка Романна Степанівна 0688881689
-
Адреса:
81124, Україна, Львівська область, с. Борщовичі, вул. Ст. Бандери, 52
Ціна пропозиції
237 300.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 16:44
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a9ec67164f844b098c3919a762f1f06b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-013221-a-a1
Постачальник:
ФОП Мірка Романна Степанівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2725018926
-
Адреса:
81124, Україна, Львівська область, с. Борщовичі, вул. Ст. Бандери, 52
Номер договору:
1-9
Сума договору:
237 300.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
01.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний