-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизе...×-
Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизель-генератора) до мереж електропостачання в Білоцерківському ліцеї іноземних мов №9 Білоцерківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул. Водопійна, 22
- ID: UA-2026-09-01-010097-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256895
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради ЄДРПОУ: 02143809ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизе...×-
Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизель-генератора) до мереж електропостачання в Білоцерківській гімназії "Звитяга" початкової школи № 8 Білоцерківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул. Гайок, 109
- ID: UA-2026-09-01-009511-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256325
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради ЄДРПОУ: 02143809ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизе...×-
Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизель-генератора) до мереж електропостачання в Білоцерківській гімназії-початковій школі № 6 "Перспектива" Білоцерківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул. В'ячеслава Чорновола, 6
- ID: UA-2026-09-01-009213-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256028
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради ЄДРПОУ: 02143809ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизе...×-
Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизель-генератора) до мереж електропостачання в Дроздівській гімназії-початковій школі Білоцерківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, с. Дрозди, вул. Шкільна, 1-А
- ID: UA-2026-08-18-003204-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30113072
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради ЄДРПОУ: 02143809ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився день назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизе...×-
Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизель-генератора) до мереж електропостачання в Білоцерківській гімназії-початковій школі № 21 Білоцерківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул. Зенітного полку, 127
- ID: UA-2026-08-18-002276-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30112143
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради ЄДРПОУ: 02143809ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився день назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизе...×-
Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизель-генератора) до мереж електропостачання в Білоцерківському ліцеї іноземних мов №9 Білоцерківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул. Водопійна, 22
- ID: UA-2026-08-17-010676-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30107544
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради ЄДРПОУ: 02143809ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизе...×-
Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизель-генератора) до мереж електропостачання в Білоцерківській гімназії-початковій школі № 6 "Перспектива" Білоцерківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул. В'ячеслава Чорновола, 6
- ID: UA-2026-08-17-009763-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30106627
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради ЄДРПОУ: 02143809ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизе...×-
Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизель-генератора) до мереж електропостачання в Білоцерківській гімназії слов’янських мов-початковій школі № 1 Білоцерківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул. Праведників світу, 28
- ID: UA-2026-08-17-008906-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30105765
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради ЄДРПОУ: 02143809ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизе...×-
Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизель-генератора) до мереж електропостачання в Дроздівській гімназії-початковій школі Білоцерківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, с. Дрозди, вул. Шкільна, 1-А
- ID: UA-2026-07-24-008833-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29907656
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради ЄДРПОУ: 02143809ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизе...×-
Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизель-генератора) до мереж електропостачання в Білоцерківській гімназії-початковій школі № 21 Білоцерківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул. Зенітного полку, 127
- ID: UA-2026-07-24-008153-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29906996
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради ЄДРПОУ: 02143809ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизе...×-
Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизель-генератора) до мереж електропостачання в Білоцерківському ліцеї іноземних мов №9 Білоцерківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул. Водопійна, 22
- ID: UA-2026-07-24-007299-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29906116
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради ЄДРПОУ: 02143809ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизе...×-
Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизель-генератора) до мереж електропостачання в Білоцерківській гімназії "Звитяга" початкової школи № 8 Білоцерківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул. Гайок, 109
- ID: UA-2026-07-24-006272-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29905108
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради ЄДРПОУ: 02143809ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизе...×-
Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизель-генератора) до мереж електропостачання в Білоцерківській гімназії-початковій школі № 6 "Перспектива" Білоцерківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул. В'ячеслава Чорновола, 6
- ID: UA-2026-07-24-004958-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29903782
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради ЄДРПОУ: 02143809ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -