• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизель-генератора) до мереж електропостачання в Білоцерківській гімназії-початковій школі № 21 Білоцерківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул. Зенітного полку, 127

Торги не відбулися

351 537.50 UAH без ПДВ
Номер: 827c4214ea1f4191b13f4f31c9257778
Внутрішній номер закупівлі: 29906996
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-24-008153-a   
Замовник: Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
Контактна особа: Гальченко Марина Віталіївна 380456358626 galchenko_maryna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 351 537.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 24.07.2026 15:04 - 02.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 24.07.2026 15:04 - 05.08.2026 00:00
Аукціон: з 05.08.2026 12:23

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴351 537.50 Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизель-генератора) до мереж електропостачання в Білоцерківській гімназії-початковій школі № 21 Білоцерківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул. Зенітного полку, 127