• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизель-генератора) до мереж електропостачання в Білоцерківській гімназії-початковій школі № 21 Білоцерківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул. Зенітного полку, 127

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився день назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився день назад

351 537.50 UAH без ПДВ
Номер: 2426ac070c9f415aa980709aeed37d93
Внутрішній номер закупівлі: 30112143
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-18-002276-a   
Замовник: Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
Контактна особа: Гальченко Марина Віталіївна 380456358626 galchenko_maryna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 351 537.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 18.08.2026 10:51 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.08.2026 10:51 - 26.08.2026 00:00
Аукціон: з 26.08.2026 12:25
Період кваліфікації: 26.08.2026 00:00 - 31.08.2026 10:03
Період завантаження договору: 06.09.2026 00:00 - 16.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴351 537.50 Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизель-генератора) до мереж електропостачання в Білоцерківській гімназії-початковій школі № 21 Білоцерківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул. Зенітного полку, 127