• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизель-генератора) до мереж електропостачання в Білоцерківській гімназії "Звитяга" початкової школи № 8 Білоцерківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул. Гайок, 109

Торги не відбулися

303 691.67 UAH без ПДВ
Номер: 3eb3d9af7a4648ee8f9a9a68e2baed44
Внутрішній номер закупівлі: 29905108
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-24-006272-a   
Замовник: Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
Контактна особа: Гальченко Марина Віталіївна 380456358626 galchenko_maryna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 303 691.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 24.07.2026 13:46 - 01.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 24.07.2026 13:46 - 04.08.2026 00:00
Аукціон: з 04.08.2026 13:39
Період кваліфікації: 04.08.2026 00:00 - 07.08.2026 12:14

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴303 691.67 Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизель-генератора) до мереж електропостачання в Білоцерківській гімназії "Звитяга" початкової школи № 8 Білоцерківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул. Гайок, 109