• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизель-генератора) до мереж електропостачання в Білоцерківській гімназії "Звитяга" початкової школи № 8 Білоцерківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул. Гайок, 109

Завершена

350 279.00 UAH з ПДВ
Номер: af6216dd8e3c46e98acb428b15769bcb
Внутрішній номер закупівлі: 30256325
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-009511-a   
Замовник: Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
Контактна особа: Гальченко Марина Віталіївна 380456358626 galchenko_maryna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Закупівля що не відбулася UA-2026-08-17-010249-a
Очікувана вартість: 350 279.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
Умови поставки:
підписання договору - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизель-генератора) до мереж електропостачання в Білоцерківській гімназії "Звитяга" початкової школи № 8 Білоцерківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул. Гайок, 109
Код ДК 021:2015: 51111200-5 Послуги зі встановлення генераторів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.10.2026
Місце постачання 09100, Україна, Київська область, Біла Церква, Гайок, 109 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОІННОВАЦІЙНА КОМПАНІЯ"
Ціна пропозиції 350 279.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 16:09
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 2f9e4d2273394c2abe0ca4f26e1ca3a1
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-009511-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОІННОВАЦІЙНА КОМПАНІЯ"
Номер договору: 343
Сума договору: 350 279.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 291 899.17 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 09:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 343.pdf