-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизель-генератора) до мереж електропостачання в Білоцерківському ліцеї іноземних мов №9 Білоцерківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул. Водопійна, 22
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-010097-a
Завершена
354 544.31
UAH з ПДВ
Номер:
00f1838d1eb742a89b65221eef131aa4
Внутрішній номер закупівлі:
30256895
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-010097-a
Замовник:
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143809
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, Біла Церква, Шевченка, 122
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гальченко Марина Віталіївна 380456358626 galchenko_maryna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Закупівля що не відбулася UA-2026-08-17-010676-a
Очікувана вартість:
354 544.31 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях35 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизель-генератора) до мереж електропостачання в Білоцерківському ліцеї іноземних мов №9 Білоцерківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул. Водопійна, 22
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.10.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОІННОВАЦІЙНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43177157
-
Контактна особа:
О.С.Шаровар 380986159915
-
Адреса:
12501, Україна, Житомирська область, Коростишів, ВУЛИЦЯ СВЯТОТРОЇЦЬКА, будинок 4
Ціна пропозиції
354 544.31 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 16:32
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
d71f9a41ef1d4d67b862630826d00dd1
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-010097-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОІННОВАЦІЙНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43177157
-
Адреса:
12501, Україна, Житомирська область, Коростишів, ВУЛИЦЯ СВЯТОТРОЇЦЬКА, будинок 4
Номер договору:
344
Сума договору:
354 544.31 UAH з ПДВ
Сума договору:
295 453.59 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 09:00
Статус:
Підписаний