-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизель-генератора) до мереж електропостачання в Білоцерківському ліцеї іноземних мов №9 Білоцерківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул. Водопійна, 22
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-010676-a
Торги не відбулися
308 870.83
UAH без ПДВ
Номер:
f0e3b94185ae478c8f77ce03ff8cd2e1
Внутрішній номер закупівлі:
30107544
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-010676-a
Замовник:
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143809
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, Біла Церква, Шевченка, 122
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гальченко Марина Віталіївна 380456358626 galchenko_maryna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
308 870.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 16:20 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 16:20 - 25.08.2026 00:00
Аукціон:
з 25.08.2026 11:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴308 870.83 Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизель-генератора) до мереж електропостачання в Білоцерківському ліцеї іноземних мов №9 Білоцерківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул. Водопійна, 22