-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизель-генератора) до мереж електропостачання в Дроздівській гімназії-початковій школі Білоцерківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, с. Дрозди, вул. Шкільна, 1-А
Тендер Prozorro UA-2026-07-24-008833-a
Торги не відбулися
322 541.67
UAH без ПДВ
Номер:
884fd8cb4d6b427591d688b2dd2d3b8a
Внутрішній номер закупівлі:
29907656
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-24-008833-a
Замовник:
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143809
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, Біла Церква, Шевченка, 122
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гальченко Марина Віталіївна 380456358626 galchenko_maryna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
322 541.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.07.2026 15:35 - 02.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2026 15:35 - 05.08.2026 00:00
Аукціон:
з 05.08.2026 13:22
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴322 541.67 Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизель-генератора) до мереж електропостачання в Дроздівській гімназії-початковій школі Білоцерківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, с. Дрозди, вул. Шкільна, 1-А