-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
послуги з технічної підтримки, обслуговування та супроводження комплексу захищених мобільн...×-
послуги з технічної підтримки, обслуговування та супроводження комплексу захищених мобільних переговорів, що містять службову інформацію апаратно-програмний «SecurePhone-D»
- ID: UA-2026-09-03-004033-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277490
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з утримання апаратури спеціального призначення, яка використовується для потреб зв...×-
послуги з утримання апаратури спеціального призначення, яка використовується для потреб зв’язку спеціального призначення, а саме: цілодобового консультування та технічного супроводження об’єктів апаратно-програмного комплексу мережі спеціального зв’язку, яка розгорнута на базі ЦАТС «Бастіон» та виробів «Пульт»
- ID: UA-2026-08-07-011185-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30029374
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з механічного чищення двох пластинчатих теплообмінників, що знаходяться в складі о...×-
Послуга з механічного чищення двох пластинчатих теплообмінників, що знаходяться в складі обладнання котельні, а саме споруди
- ID: UA-2026-07-14-008994-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29811906
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування обладнання- ID: UA-2026-05-28-001732-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29365241
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту обладнання (гільйотина, гравіювальник, тиге...×-
Послуги з технічного обслуговування та ремонту обладнання (гільйотина, гравіювальник, тигельний прес)
- ID: UA-2026-05-26-000566-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29334023
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування двох водогрійних котлів RAPIDO 76,6 кВт та газопроводів, які з...×-
Послуги з обслуговування двох водогрійних котлів RAPIDO 76,6 кВт та газопроводів, які знаходяться в складі будівлі Гаражний комплекс (інв.№____)
- ID: UA-2026-05-20-011494-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29287390
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування обладнання- ID: UA-2026-05-05-006982-a
- Дата створення : 05.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29118395
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та діагностики аварійних модулів теплопостачання на ко...×-
Послуги з технічного обслуговування та діагностики аварійних модулів теплопостачання на колісній базі на об’єктах в м. Києві
- ID: UA-2026-04-30-007887-a
- Дата створення : 30.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29080479
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування (3 лоти)- ID: UA-2026-04-09-008334-a
- Дата створення : 09.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28878995
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з технічного обслуговування та діагностики генераторів- ID: UA-2026-04-08-002093-a
- Дата створення : 08.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28857582
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з механічного чищення двох пластинчатих теплообмінників, що знаходяться в складі о...×-
Послуга з механічного чищення двох пластинчатих теплообмінників, що знаходяться в складі обладнання котельні, а саме споруди
- ID: UA-2026-04-07-011491-a
- Дата створення : 07.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28852093
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту та технічного обслуговування гаражного обладнання- ID: UA-2026-03-31-000184-a
- Дата створення : 31.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28771386
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування (5 лотів)- ID: UA-2026-02-23-010200-a
- Дата створення : 23.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28395429
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з обслуговування водогрійних котлів, вузла обліку газу та газопроводів, що знаходя...×-
Послуги з обслуговування водогрійних котлів, вузла обліку газу та газопроводів, що знаходяться в складі споруди та Господарського корпусу на об’єктах в м. Києві
- ID: UA-2026-02-18-011823-a
- Дата створення : 18.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28350458
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з обслуговування двох водогрійних котлів RAPIDO 76,6 кВт та газопроводів, які знах...×-
Послуги з обслуговування двох водогрійних котлів RAPIDO 76,6 кВт та газопроводів, які знаходяться в складі будівлі Гаражний комплекс (інв. № ____)
- ID: UA-2026-02-18-005215-a
- Дата створення : 18.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28343860
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиТорги не відбулисяТорги не відбулися -