-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Технічне обслуговування обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-05-05-006982-a
Завершена
511 400.32
UAH з ПДВ
Номер:
343c17929c164eca980d83b87a8c64c5
Внутрішній номер закупівлі:
29118395
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-05-006982-a
Замовник:
Служба зовнішньої розвідки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
00000, Україна, м. Київ, Київ, вул.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Замаєв Олександр Васильович +380442514151 zems@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
511 400.32 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.05.2026 12:59 - 12.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.05.2026 12:59 - 15.05.2026 00:00
Аукціон:
15.05.2026 13:34 - 15.05.2026 13:57
Період кваліфікації:
15.05.2026 13:57 - 22.05.2026 14:50
Період завантаження договору:
25.05.2026 00:00 - 04.06.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴313 650.00 Лот № 1: Послуги з технічного обслуговування системи гарантованого електроживлення та джерел безперебійного живлення
- Лот №2 ₴62 322.32 Лот № 2: Послуги з технічного обслуговування протипожежної системи, автоматичної системи газового пожежогасіння, системи пожежної безпеки
- Лот №3 ₴31 988.00 Лот № 3: Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів зі складу контейнеру №50660/02
- Лот №4 ₴103 440.00 Лот № 4: Технічне обслуговування кондиціонерів і припливно-витяжної установки системи вентиляції та кондиціонування та кондиціонерів підсистеми кондиціонування (охолодження) системи зберігання та обробки інформації