• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуга з механічного чищення двох пластинчатих теплообмінників, що знаходяться в складі обладнання котельні, а саме споруди

1. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, які визначені у відповідному додатку до тендерної документації, розраховані для виконання оперативно-службових завдань Замовника. 2. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося проведенням моніторингу цін, шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель, тощо), а також з урахуванням положень примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275. 3. Кошторисом на 2026 рік передбачені видатки на закупівлю.

Торги не відбулися

48 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 1cb22174030c4c008a80a08aa0f31ba4
Внутрішній номер закупівлі: 28852093
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-07-011491-a   
Замовник: Служба зовнішньої розвідки України
Контактна особа: Фаренюк Богдан Вікторович +380444816345 2v5s.ugz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 48 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 07.04.2026 15:54 - 13.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 07.04.2026 15:54 - 16.04.2026 00:00
Аукціон: з 16.04.2026 12:41

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴48 000.00 Послуга з механічного чищення двох пластинчатих теплообмінників, що знаходяться в складі обладнання котельні, а саме споруди