-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Технічне обслуговування обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-05-28-001732-a
Завершена
165 762.32
UAH з ПДВ
Номер:
43b7330354464f8b84a82d4230397a30
Внутрішній номер закупівлі:
29365241
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-28-001732-a
Замовник:
Служба зовнішньої розвідки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
00000, Україна, м. Київ, Київ, вул.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Замаєв Олександр Васильович +380442514151 zems@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
165 762.32 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.05.2026 10:10 - 02.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.05.2026 10:10 - 05.06.2026 00:00
Аукціон:
з 05.06.2026 11:23
Період кваліфікації:
05.06.2026 00:00 - 08.06.2026 15:44
Період завантаження договору:
14.06.2026 00:00 - 24.06.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴62 322.32 Лот № 1: Послуги з технічного обслуговування протипожежної системи, автоматичної системи газового пожежогасіння, системи пожежної безпеки
- Лот №2 ₴103 440.00 Лот № 2: Технічне обслуговування кондиціонерів і припливно-витяжної установки системи вентиляції та кондиціонування та кондиціонерів підсистеми кондиціонування (охолодження) системи зберігання та обробки інформації